Flavon GreenFlavon MaxFlavon KidsFlavon Max PlusFlavon ActiveFlavon Protect
Flavon Max Klub

Zarabiaj z nami, zarabianie w sieci MLM na sprzedaży suplementów diety

Co to jest sprzedaż sieciowa (MLM?)

Na dzień dzisiejszy dominacja handlu tradycyjnego (sklepowego) wydaje się być już mocno zachwiana: nowoczesne formy sprzedaży zajmują coraz mocniejszą pozycję. Wśród nich najbardziej skuteczną jest multilevel marketing, czyli sprzedaż sieciowa. Co różni te formy? Według tradycyjnego sposobu myślenia, produkt trafia do konsumenta w ten sposób, że idzie on do sklepu i dokonuje zakupu. Dlatego też zanim produkt trafi od producenta do konsumenta, poprzez importera, hurtownika, sprzedawcę detalicznego, jego cena wielokrotnie wzrasta, ponieważ każde ogniwo tradycyjnego łańcucha handlowego pragnie sfinansować swoją działalność gospodarczą i odłożyć swój zysk z marży tego samego produktu. Ogólnie o tradycyjnej formie sprzedaży można powiedzieć, że przestał istnieć kontakt osobisty pomiędzy sprzedawcą a kupującym. Nikt nikogo nie przekonuje o swoich doświadczeniach, nie daje dobrych rad. Dlaczego dany produkt jest najlepszy dla klienta, próbuje się ludziom wytłumaczyć na drodze dobrze zaplanowanej, zazwyczaj niezwykle drogiej kampanii reklamowej.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Do każdego, kto chciałby poprawić swoją obecną sytuację. Oferujemy szansę każdemu, kto potrzebuje znakomitego produktu. Każdemu, kto chciałby dorobić do pensji. Ale także i temu, kto chciałby pracować we własnej firmie, na własny rachunek.

Na co mogą liczyć członkowie Klubu Flavon?

Na wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju produkt, który pomoże zachować zdrowie na długie lata. Na możliwie najprostszy system motywacyjny, w którym zminimalizowaliśmy wymagania i zmaksymalizowaliśmy prowizję. Na towarzyszące im już od samego początku poczucie satysfakcji ze słusznego wyboru, wyczuwalne w kieszeni. Na dużo wyższe zarobki, niż u któregokolwiek z naszych konkurentów. Na uczestnictwo w bardzo dynamicznym rozwoju sieci dystrybucyjnej MLM.

Klub Flavon - franczyza, skrojona na miarę

Klub Konsumentów Flavon max to dla każdego legalna szansa na niezależność materialną. Gotowa koncepcja, zgodnie z którą już od zakupu pierwszego kartonu każdy może pracować na identycznych warunkach. Klub Flavon oferuje uczestnictwo w dynamicznym rozwoju; członkowie Klubu są od początku współuczestnikami sukcesów, jakie firma odnosi, podbijając kolejne rynki. Szansa udanego biznesu łączy się z wypełniającą lukę rynkową rodziną produktów - suplementów diety o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy. Jedynym zadaniem członków Klubu jest spożywanie produktów i rozwój Klubu, a Flavon Group zapewnia potrzebne produkty, plan marketingowy, zaplecze logistyczne, merytoryczne wsparcie i system szkoleń.

Klub Flavon jest siecią MLM czwartego pokolenia

Jedną z jej głównych zalet jest to, że nie zmusza członków do gromadzenia wielkich zapasów towaru. Jej celem jest zapewnienie członkom Klubu i ich bliskim znakomitych produktów oraz możliwość ciągłego rozwoju sieci. Sposoby budowania sieci są bardzo proste: dzieląc się własnymi pozytywnymi doświadczeniami, zaopatrując w produkty Flavon max jak największą liczbę osób oraz - wierząc w sukces i plan biznesowy - rozbudowanie sieci w nadziei na jak największy jej rozwój.

Warunki rentownego biznesu w systemie MLM

Każdy z pewnością widział już krzesło na czterech nogach, dlatego też dla każdego jest jasne: wystarczy, aby jedna noga była trochę krótsza od pozostałych, a już krzesło zaczyna się chwiać, staje się niestabilne. Co ma krzesło do efektywnego biznesu MLM? Otóż krzesło na czterech nogach symbolizuje multi-level marketing, wszak sukces biznesu opiera się również na czterech filarach.

Te filary są następujące:

I. Firma jako zaplecze

GéSz Gaál és Sziklás Sp. z o.o. jest rzetelną, niezadłużoną, godną zaufania firmą o dużym kapitale, która posiada patent na produkowany przez siebie produkt. Jej obroty, struktura, polityka rynkowa (przeszłość, teraźniejszość i przyszłość) są jawne i dostępne. Flavon Group Sp. z o.o. to firma dystrybucyjna tych samych właścicieli - jej nazwa jest czytelna na całym świecie, na całym świecie ma takie samo znaczenie. Powstanie jej podyktowane zostało tempem rozwoju.

II. Produkt

Stabilna sieć dystrybucyjna może powstać tylko w oparciu o odpowiedni produkt. Nasza firma dysponuje oryginalnymi produktami, które są dostępne wyłącznie przez Klub Konsumenta. W przypadku dobrego produktu, używający go członek sieci rozbudowywuje ją niemal automatycznie, nawet jeśli nie było to jego pierwotnym zamiarem. Największą gwarancją jakości naszego produktu jest wysokość sprzedaży (kilka tysięcy sztuk w ciągu 3 lat) oraz liczba zadowolonych konsumentów (dziesiątki tysięcy). Dumni jesteśmy, że wiele autorytetów naukowych, instytutów i organizacji - po odpowiednich badaniach - uznało jakość naszego produktu za doskonałą.

III. System zwrotów i prowizji

Flavon Group Sp. z o.o. wypracowała szczególny – prosty, przejrzysty, zrozumiały i promujący - system zwrotów i prowizji. Tym, którzy pracują aktywnie nad systematycznym rozbudowaniem sieci, umożliwia osiągnięcie wybitnie wysokiej prowizji, zapewnia również pasywne dochody od istniejącej już sieci.

IV. Członkowie sieci

Każdy członek Klubu Flavon max, jego plany dystrybucyjne, zamierzenia i wkład wytrwałej pracy.

A więc cztery filary (czyli nogi) to: firma jako zaplecze, produkty, system prowizji i dystrybutor. Aby multi-level marketing odniósł sukces, wszystkie cztery "nogi" muszą być jednakowo mocne. Zapewnienie pierwszych trzech czynników to zadanie naszej firmy. Klub Flavon spełnia wszystkie trzy warunki: posiada unikalne, doskonałe produkty i związany z nimi - konkurencyjny na całym świecie - system zwrotów i prowizji; zaplecze tym czynnikom zapewnia nasza firma, działająca już ponad 10 lat i od początku odnosząca sukcesy. Mamy więc już trzy jednakowo mocne nogi. Te trzy czynniki zapewniają wszystkim jednakowy start. Wszyscy wyruszają po sukces z jednakowymi szansami - jedni go osiągną, drudzy nie. Jedyny czynnik, na który nie mamy wpływu to ambicja członka Klubu. Każdy z członków Klubu sam jest odpowiedzialny za to, jak mocna będzie ta "czwarta noga", na ile stabilny i rentowny będzie jego biznes!

Koncepcja biznesowa Klubu Flavon max

Zarabianie w Flavon - Dochód pasywny

Członkowie Klubu Konsumentów Flavon max w zamian za swą pracę otrzymują możliwie najwyższe zarobki. System prowizji zawsze przynosi dochody i w wyjątkowy sposób nagradza tych wszystkich, którzy promują nasze produkty oraz rozpowszechniają informację o naszej koncepcji biznesowej, jednym słowem: tych, którzy rozbudowują sieć.

65% zwrotu całkowitego:

60% zwrotu podstawowego

+

5 % bonusu dyferencyjnego

W Klubie Flavon max łącznie 65% ceny bazowej produktu zostaje zwrócone i podzielone pomiędzy członków według systemu wypłaty prowizji.

60%-owy zwrot podstawowy:

prowizje naliczane od zaraz, od samego początku

Obrót osobisty:

Jeśli w danym miesiącu zakupicie Państwo kilka kartonów produktu, to za każdy dodatkowy karton ponad karton aktywności otrzymacie 20% (brutto 100 PLN) prowizji.

Szybki start:

Trzy aktywne poziomy, znajdujące się w linii sponsorowania nad nowym członkiem Klubu, za obrót własny nowego Klubowicza, w miesiącu jego przyłączenia się i w następnym miesiącu, otrzymują po 20%. Oferowana przez system wypłata prowizji 60% za szybki start, wypłacana jest po zamknięciu danego miesiąca. Dzięki temu stworzona została możliwość, by osoba, która chce pracować według tej koncepcji, mogła szybko otrzymać pieniądze za swoją pracę. W ten sposób już w pierwszych miesiącach swojego startu odczuwa jej pozytywne - materialne - efekty.

Dochód pasywny:

Na dwunastu aktywnych poziomach dzielimy po 5-5-5% osobistego obrotu współpracowników, którzy mają już za sobą szybki start. Jest to ta część planu marketingowego Flavon Group, która w niespotykany sposób stwarza realną możliwość uzyskania dochodu pasywnego, mogącego przynieść majątek. Dzięki niemu można osiągnąć trwałe źródło dochodu, które będzie w stanie zapewnić przyszłość Państwa dzieciom, a nawet wnukom. W przypadku, jeśli zasponsorowany przez Państwa członek Klubu osiąga znacznie większy obrót w swej strukturze niż Państwo, to Waszą nagrodą za to będzie nie tylko "poklepanie po ramieniu", lecz - korzystając z zalet dochodu pasywnego - będziecie uprawnieni do otrzymywania prowizji z jedenastu poziomów, znajdujących się pod tą osobą. Jedynym warunkiem wypłaty prowizji podstawowej jest zakup jednego kartonu produktu Flavon Group miesięcznie (tzw. karton aktywności). Nie ma żadnych innych ukrytych wymogów ani warunków!

Wyjątkowo duży dochód, liderska prowizja już od początku.

60% zwrot podstawowy dostępny jest dla Ciebie już od początku obecności w Klubie! 5% bonus dla liderów, atrakcyjny program motywacyjny, dodatkowe korzyści - darmowe szkolenia i luksusowe wycieczki - to wszystko czeka na Ciebie!

To jedyna taka szansa w życiu, aby być prekursorem silnej marki na nowym rynku.

Program partnerski i korzyści materialne

Zarabianie w Flavon - Szybki start

Zarabianie w Flavon - Premia poziomowa

Jak można zostać członkiem naszego Klubu? To bardzo proste! Otóż w naszym Klubie nie obowiązuje opłata wpisowa lub rejestracyjna (podczas rejestracji wystarczy podać ID Sponsora: M-325392). Każdy konsument, który zakupi przynajmniej jeden karton produktu z rodziny Flavon max, (tzw. karton rejestracyjny) i podpisze "Umowę członkowską Klubu Flavon", staje się członkiem Klubu, uprawnionym do wszystkich korzyści jakie zapewnia nasz Klub. Podpisana przez nowego członka Umowa trafia do naszej firmy. Po zaakceptowaniu i zarejestrowaniu jej w centrali firmy każdy nowy Klubowicz otrzymuje pocztą legitymację członkowską, zawierającą numer identyfikacyjny nowego Członka Klubu.

Klub Konsumentów Flavon max jest szansą dla tych wszystkich, którzy chcieliby stać się ważnymi członkami naszego zespołu! Zapraszamy każdego, kto chce wyruszyć szlakiem, wiodącym ku zdrowszemu, pełnemu sukcesów życiu, dzieląc się po drodze doświadczeniem o naszych znakomitych produktach oraz wiedzą o naszej unikalnej koncepcji ekonomicznej z innymi.

Zarejestruj się

Każdy dzień może być najpiękniejszym dniem Twojego życia daj mu tylko szansę

(Mark Twain)

Flavon Max Klub